ПРЕС-КЛУБ "НЖ"

 
Наша адреса:
44300 м.Любомль
вул. 1 Травня, 18
тел.: (03377)
2-41-31, 2-41-75
e-mail: lb.gazeta@gmail.com
Наші банківські реквізити:
ПОГОДА
Кнопка сайту

Ми будемо вдячні Вам, якщо ви розмістите нашу кнопку на Вашому сайті


ІНТЕРВ’Ю
25 років – у спортивній сфері
Мова йде про голову Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства «Колос» на Любомльщині Володимира Мельничука. Цю людину, без сумніву, знають всі спортсмени району, та й не тільки. Адже чи не кожні змагання, які проводяться на теренах нашого краю, організовуються вищезгаданим товариством.
їоротко про життя Володимира Володимировича. Після навчання у школі вступив до училища, звідти у технікум торгівлі, а тоді ще й у Тернопільський інститут фінансів. В час, коли Україна стала незалежною, і на місцях створювалися районні державні адміністрації та районні ради, йому запропонували посісти посаду голови Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства «Колос». Було це у 1992 році. За цей час паралельно очолював та працював ще близько у десяти відділах, таких як фізичної культури і спорту, молоді і спорту, туризму тощо. Разом з дружиною Ларисою виховали сина Руслана та доньку Інну, мають вже й онуку.
— Володимире Володимировичу, якими були перші роки роботи у ВФСТ «Колос»?
— Першим і, напевно, основним завданням на посаді голови ВФСТ «Колос» було створення футбольного клубу, чим ми і займалися в перший рік роботи. Це була нелегка праця, доводилося багато працювати, шукали шляхи, аби знайти додаткові ресурси для футбольного клубу. Я практично більшу частину робочого часу займався тим, що писав папери й розносив по організаціях з проханням надати допомогу, долучитися до хорошої справи створення футбольної команди на теренах району.
— Ви маєте можливість порівняти ставлення до спорту в радянський час та за часів незалежності. Що змінилося?
— Скажу так: зараз спорт знаходиться у більш занедбаному стані, ніж у тяжкі 90-ті роки. тоді він був більш розвинений, і у містах, і в кожному селі, це будь-хто може підтвердити. Де нині у селах є спорт? Та немає. Зібралися, побігали у футбол, на цьому й все. За шкільну фізкультуру взагалі не хочеться говорити. Якщо колись 20 разів підтягнутися на перекладині міг кожен другий, то зараз це вже є великим досягненням. Хочеться, щоб все таки молодь більше приділяла часу заняттям спорту, адже це є запорукою фізичного здоров’я кожного з нас.
— Ви також свого часу грали у футбол.
— Так, грав за луцький «Підшипник», команду луцького підшипникового заводу. Із 1983 року я був у команді, одвічним суперником якої був ковельський «Сільмаш». Довелося пограти і в першості УРСР. В той час проводилися змагання і між підшипниковими заводами усього Радянського Cоюзу, у 1987 році луцький «Підшипник» виграв Всесоюзний турнір підшипникових заводів, що проводився у Москві, а також став переможцем міжнародного турніру споріднених підшипникових заводів, здолавши команди з польського міста Сосновця і чеського Премова.
— Чи не шкодуєте, що свого часу обрали спорт, як професію та спосіб життя?
— Звичайно, що ні. Мені цікаво було всі ці роки працювати у сфері спорту, адже це щоразу нові емоції та нові виклики. Та й для здоров’я це приносить користь. У свої роки можу ще й пробігти чималу відстань, і підтягнутися на перекладині. Тому дякувати Богу, що маю ще здоров’я, а це найголовніше.
А сьогодні Володимир Володимирович святкує ювілей — 55-річчя від дня народження. Редакція газети вітає ювіляра, бажаємо міцного здоров’я, та життєвої наснаги, професійних успіхів та особистих творчих досягнень, сімейного щастя, злагоди та добробуту у вашій оселі!
.
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Інші видання

 
 
ГАЗЕТНИЙ АРХІВ
 

© 2011 Розробка та підтримка:Любомльська районна газета"Наше життя"