ПРЕС-КЛУБ "НЖ"

 
Наша адреса:
44300 м.Любомль
вул. 1 Травня, 18
тел.: (03377)
2-41-31, 2-41-75
e-mail: lb.gazeta@gmail.com life@lb.lt.ukrtel.net
Наші банківські реквізити:
ПОГОДА
Кнопка сайту

Ми будемо вдячні Вам, якщо ви розмістите нашу кнопку на Вашому сайті


ВЛАДА-ГРОМАДА
ВИБОРЧІ ПЕРЕГОНИ

29 жовтня 2017 року стало справжньою історичною подією в житті Любомльського району та засвідчило, що на його теренах сформувалося ще три нових адміністративних одиниці — об’єднані територіальні громади. Відтак, до утвореної у квітні Вишнівської ОТГ додалися Любомльська, Головненська та Рівненська.
Щодо самих виборів, то вони вкотре засвідчили байдужість більшості жителів нашого краю, оскільки за попередніми підрахунками з тих чи інших причин не голосувало приблизно 58 відсотків виборців. А ті, хто все ж таки з’явився на виборчій дільниці, можна сказати із впевненістю, взяли участь у справжніх перегонах. Їх звозили, підганяли, переконували і «перекуплювали» різного роду кандидати, партії, знайомі, знайомі знайомих, родичі і т.д. Були такі, що «вкурили» їтему й намагалися здобути побільше вже і зараз, не думаючи про результат і майбутнє. Тому брали все і від всіх, а дехто ще й торгувався.
Щоправда така ситуація стосується в більшій мірі Любомльської ОТГ, вибори до якої проходили за пропорційною системою, тобто, за партійними списками. Відтак, із 12 місцевих партосередків, які змагалися у цих перегонах, до складу нової ради потрапили 9. А головою з величезним відривом обрано нині діючого очільника міськради Романа Ющука.
Дещо спокійніше проходило голосування в Головненській та Рівненській ОТГ. Тут в основному йшли голосувати за голову, хоча також було трохи «ідейних», переконаних в перемозі саме їхньої партії. Зрештою, найбільше довіри отримали нинішні голови Микола Демедюк та Володимир Крижук, котрі й надалі керуватимуть тепер вже новоствореними громадами.
Щодо депутатського складу, то його буде оприлюднено виборчими комісіями в одному з наступних номерів нашої газети. Сьогодні ж хотілося дещо зупинитися на їх роботі у підготовці до виборів та в день проведення голосування. На кожній дільниці, не дивлячись ні на що, відчувалася святкова атмосфера, яку створювали саме працівники комісії.
Дїоволі творчо до цього підійшли у Бірках. Здавна тут звикли вітати тих, хто вперше приходить голосувати. Таких «дебютантів» у селі знайшлося добрих півтора десятка. Аби перше у житті голосування запам’яталося молодим людям, для них підготували невеличке віршовано-пісенне привітання у виконанні члена дільничної виборчої комісії, відомої на теренах району та області солістки районного будинку культури Надії Шоцької. Кожен з молодих виборців отримав на згадку невеличкий подарунок.
Такий підхід до справи не міг не вплинути на активність виборців, яка ранкової пори була не надто великою: з 603 осіб, внесених до списку, проголосували лише трохи більше сотні. Втім, на момент закінчення голосування явка виборців виявилася більшою, ніж середня по дільницях Любомльської ОТГ — 55 %.
А їв Любомлі на виборчій дільниці «в ДОСААФі», як її називають місцеві жителі, всі присутні вітали чи не найстаршого виборця 91-річного Дмитра Миколайовича Мариньоху. Надто багато він розповідати не захотів, просто повідомив, що прийшов, «щоб в подальшому все було добре».
І дійсно, щось більше додавати до цих слів не хочеться. А хочеться, щоб до побажань шанованої, мудрої людини дослухалися новообрані депутати і працювали так, щоб було добре. Причому, добре не тільки їм та їх дітям, а всій великій родині під назвою об’єднана територіальна громада.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Інші видання

 
 
ГАЗЕТНИЙ АРХІВ
 

© 2011 Розробка та підтримка:Любомльська районна газета"Наше життя"