ПРЕС-КЛУБ "НЖ"

 
 
ПОГОДА
Кнопка сайту

Ми будемо вдячні Вам, якщо ви розмістите нашу кнопку на Вашому сайті


СПОРТ

Здобули друге місце

Приємні вісті надійшли з Володимира-Волинського, де у суботу, 23 березня, на базі спортивно-оздоровчого комплексу «Олімп» відбувся ХV обласний фестиваль «Спортивне довголіття — «Спорт для всіх — радість життя», в якому взяла  участь і спортивна делегація Любомльщини.
Учасникам належало позмагатися у кількох видах спорту: плаванні, тенісі настільному, шашках, шахах, і за вибором — у волейболі або міні-футболі. Друге місце у волейболі, третє у шашках, четверте у плаванні, п’яте — у настільному тенісі і восьме — у шахах, таким є здобуток наших спортсменів.
У підсумку це дозволило посісти друге загальнокомандне місце серед районів області. Певно, варто згадати усіх, хто робив внесок у цей результат. Це волейболісти Валерій Шум, Юрій Філімонюк, Борис Оксентюк, Віталій Широчук, Ігор Сущик, Юрій Мосієвич, Віталій Слєсар і Володимир Євтухов, шашкісти Іван Очереднюк і Людмила Сандрика, плавці Іван Чоботан, Ірина Мартинець, Петро Ягодинець, Лариса Сидорук, Анатолій Трофімук та Вікторія Дорошук, тенісисти Віталій Балабаш і Лариса Лаврик та шахісти Василь Самолюк і Марія Хоменчук.Команди-переможці та призери були нагороджені кубками, медалями, грамотами та дипломами від Волинського обласного центру фізичного здоров‘я населення «Спорт для всіх» та Волинської обласної організації ФСТ «Спартак».

Розпочався новий турнір

Минулої неділі стартував турнір з міні-футболу на кубок голови Любомльської ОТГ.
Позмагатися за трофей зголосилися вісім команд, які представляють установи та організації, розташовані на території громади. Змагання проводитимуться за коловою системою.
Отож, у першому турі команда відділу поліції з рахунком 3:1 перемогла спортсменів ДЮСШ, а любомльський «Рубіж» з таким же рахунком виграв у Куснищ. ТМО виявилося сильнішим від футболістів «Миротворця» (5:2), а команда райвідділу УМНС «Рятівник» розгромила Підгородне з рахунком 8:0.Наступний тур розпочнеться сьогодні матчем між рятувальниками та поліцейськими, а решта поєдинків відбудеться у неділю, 31 березня.

Відзначили кращих

Підсумки щорічної районної спартакіади 2018 року серед колективів фізкультури підвели у секторі молоді і спорту Любомльської райдержадміністрації.
Як розповів керівник цього структурного підрозділу Руслан Гіль, у загальний залік враховувалися результати районних змагань з волейболу, шашок, шахів, баскетболу, футболу (чемпіонат і кубок), футзалу, настільного тенісу.
«Упродовж сезону боротьба була досить напруженою, — каже Руслан Гіль, — і свідченням цьому є те, що розрив між командами, які посіли призові місця, вимірюється буквально кількома балами».
Отож, третє місце посіли спортсмени Любомля, друге — Куснищанського старостинського округу, а найкращий результат показали фізкультурники Згоранської сільської ради.
Минулої п’ятниці, під час чергової сесії Любомльської райради відбулося урочисте нагородження кращих колективів фізкультури.
Загальна таблиця Спартакіади має такий вигляд:

Наша адреса:

44300 м.Любомль
вул. 1 Травня, 18
тел.: (03377) 2-43-51,
2-41-31, 2-41-75, 2-22-50
e-mail: lb.gazeta@gmail.com

Інші газети

Районна влада
 
ГАЗЕТНИЙ АРХІВ
 

© 2011 Розробка та підтримка:Любомльська районна газета"Наше життя"